Lawrence Truck & Trailer Sales
Good Trucks at a Good Price
Our trucks include a 6 month warranty by Truck Master Warranty*
| Stock # | #6518 |
|---|
| Mileage | 756,550 |
| Stock # | #1290 |
|---|
| Mileage | 497,353 |
|---|
| Engine | Paccar MX-13 |
|---|
| Trans | Paccar Auto |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #2411 |
|---|
| Mileage | 718,425 |
|---|
| Engine | Paccar (455hp) |
|---|
| Trans | Paccar 12 Spd Auto |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #8514 |
|---|
| Mileage | 606,940 |
|---|
| Engine | Detroit DD15 (505hp) |
|---|
| Eng Size | 14.8l |
|---|
| Trans | Eaton-Fuller RTLO Manual |
|---|
| Wheelbase | 208" |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #2141 |
|---|
| Mileage | 422,830 |
|---|
| Engine | Detroit DD13 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 12.8l |
|---|
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 174" |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #0917 |
|---|
| Mileage | 412,901 |
|---|
| Engine | Detroit DD13 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 12.8l |
|---|
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 174" |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #0761 |
|---|
| Mileage | 408,481 |
|---|
| Engine | Detroit DD13 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 12.8l |
|---|
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 174" |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #0552 |
|---|
| Mileage | 419,786 |
|---|
| Engine | Detroit DD13 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 12.8l |
|---|
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 174" |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #5216 |
|---|
| Mileage | 553,700 |
|---|
| Engine | Mack MP8 |
|---|
| Trans | Mack Auto |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
| Stock # | #7834 |
|---|
| Mileage | 816,110 |
|---|
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
|---|
| Eng Size | 15l |
|---|
| Trans | Eaton-Fuller 12 Spd Auto |
|---|
| Wheelbase | 220" |
|---|
| Axle Type | Tandem |
|---|
| Suspension | Air |
View More Trucks
*Restrictions apply.