Trucks For Sale
All Trucks
WARRANTY FOR 6 MONTHS
PETERBILT EPIC LOADED!
| Stock # | #6932 |
|---|---|
| Mileage | 579,709 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 235" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
10 NEW TIRES. FLEET MAINTAINED ONE OWNER. GREAT MILES!
| Stock # | #5374 |
|---|---|
| Mileage | 374,306 |
| Engine | Detroit D13 (450hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Detroit DT12 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 229" |
| Axle Type | Tandem 12500 F / 4000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
FLEET MAINTAINED ONE OWNER. GREAT WORK TRUCK DOT READY!
| Stock # | #1155 |
|---|---|
| Mileage | 475,790 |
| Cab Style | Day Cab |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 190" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
ONE OWNER FLEET MAINTAINED.
| Stock # | #1153 |
|---|---|
| Mileage | 493,469 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 190" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
| Stock # | #6481 |
|---|---|
| Mileage | 594,827 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
| Stock # | #8808 |
|---|---|
| Mileage | 664,748 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
| Stock # | #9809 |
|---|---|
| Mileage | 529,883 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Trans | Paccar P016F112C 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
| Stock # | #3589 |
|---|---|
| Mileage | 648,556 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 15l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |








