peterbilt Tandem Axle Sleepers For Sale
All Trucks | Tandem Axle Sleepers | peterbilt Tandem Axle Sleepers
WARRANTY FOR 6 MONTHS!
| Stock # | #9779 |
|---|---|
| Mileage | 519,936 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS. A LOT OF TRUCK FOR THE MONEY.1XPBDP9X6LD669763
| Stock # | #9763 |
|---|---|
| Mileage | 624,304 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
NEW ENGINE. SOLID UNIT DOT READY!
| Stock # | #3700 |
|---|---|
| Mileage | 396,783 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
SOLID TRUCK DOT READY!
| Stock # | #4238 |
|---|---|
| Mileage | 513,030 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Eaton-Fuller 16210C 9LL Spd Manual |
| Wheelbase | 230" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
| Stock # | #4248 |
|---|---|
| Mileage | 503,324 |
| Engine | Paccar MX (455hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Eaton-Fuller 16210C 10 Spd Manual |
| Wheelbase | 220" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |
WARRANTY FOR 6 MONTHS
| Stock # | #8808 |
|---|---|
| Mileage | 664,748 |
| Engine | Cummins X15 (450hp) |
| Eng Size | 13l |
| Trans | Paccar ENDURANT 12 Spd Auto |
| Wheelbase | 225" |
| Axle Type | Tandem 12000 F / 40000 R |
| Suspension | Air |






